1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 661 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?
Blog > Dlaczego warto uczyć się języków online?

Dlaczego warto uczyć się języków online?

Dodane przez Tomasz H. 20 maja 2014 w kategorii: Język angielski, Język francuski, Język niemiecki, Porady językowe, Porady ogólne

Elastyczność

Nauka online jest świetna! Nie tracisz czasu na dojazdy, nie czekasz na przystanku aż przyjedzie autobus, nie marnujesz swoich cennych minut w korku. Nawet nie musisz opuszczać swojego domu czy mieszkania! Nie ważne gdzie mieszkasz, wystarczy dostęp do Internetu i możesz się uczyć kiedy chcesz. Nauka w piżamie - brzmi fajnie, prawda?

Osiąganie celów

Kiedy osiągasz sukcesy w nauce online udowadniasz sobie oraz osobom wokół, że potrafisz osiągać cele! Pokazujesz, że potrafisz, że orientacja na cele i samodyscyplina to właśnie Ty!

Wielostronny rozwój

E-learning rozwija słuchanie, czytanie, pisanie, oglądanie wideo oraz praktyczne ćwiczenia językowe. Różni się od tradycyjnego nauczania, ale stwarza dużo możliwości samorozwoju.

Niższe koszty

Są dwa aspekty niższych kosztów. Po pierwsze - nauka online jest po prostu tańsza. To bardzo ważne, bo dzięki temu możesz wypróbować więcej kursów, zyskać dostęp do większej bazy materiałów. Po drugie - nie marnujesz swoich pieniędzy na kursy poruszające tematykę, którą już znasz, albo która Cię nie interesuje.

Powtarzaj aż się nauczysz

Ty dyktujesz tempo, decydujesz o własnej nauce. Nikt Cię nie obserwuje i nikt nie ocenia Twoich działań. Nikt się z Ciebie nie śmieje, jeśli nie idziesz dalej, bo próbujesz dogłębnie przeanalizować zagadnienie, którego wciąż nie udało Ci się do końca opanować. Powtarzasz tak długo, aż zrozumiesz. Nie kierujesz się innymi, nie czujesz presji. Jesteś wolną osobą podczas nauki, a dzięki temu szybciej się uczysz!

Motywacja

Motywacja w nauce online jest bardzo prosta. Jak? Uczysz się tego co Cię interesuje, tego co chcesz. Ty decydujesz o tematyce, która odpowiada Twoim indywidualnym zainteresowaniom lub potrzebna Ci jest w celach zawodowych. To motywuje, bo nie tracisz czasu na coś, co nie jest przedmiotem Twoich zainteresowań.

Wygoda

Nauka online oznacza, że nie musisz wracać do nauki w określonym czasie, który ktoś Ci narzuci. W nauce online samemu dopasujesz swoje sesje, uczysz się w swoim tempie i powtarzasz to, co uznajesz w danym momencie za trudne.

E-learning to coś, co pracuje na Ciebie i na Twoją przyszłość. To nauka, która przynosi świetne rezultaty, oszczędność czasu i kształtuje samorozwój. W XXI wieku nauka online jest ważnym i cennym narzędziem. Czas z niej korzystać!:)

Komentarze: (1)

Robert Stanczyk - 20 maja 2014 16:43:26

Witam,
szerzej ten tema t jest poruszony na www.blog.blschool.pl

Aby komentować, musisz być zalogowany.
Mobile Analytics