1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 60 984 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Dialogi po angielsku

Strona główna > Język angielski online > Dialogi po angielsku

Dialogi po angielsku to dobry sposób, aby zrozumieć istotę posługiwania się językiem obcym, osłuchać się z wymową i poćwiczyć giętkość języka.

Jest to jedna z najbardziej przystępnych form do nauki języka - dzięki niej możemy nie tylko poszerzyć słownictwo, ale również zapewnić poprawną wymowę wyrazów obcych i spróbować komunikacji werbalnej, aby lepiej przygotować się do rozmowy się z native speakerami.

Poprzez portal Edustation.pl można dojść w nauce angielskiego o wiele dalej, niż można się spodziewać - proponujemy multum dodatkowych materiałów dostosowanych tematycznie i według poziomu trudności. Materiały na Edustation.pl stanowią solidną podstawę dla samokształcenia. Po wyborze tematu i stopnia zaawansowania, można stopniowo włączyć do swojej mowy ćwiczenia poprawnej wymowy, gry językowe i dodatkowe słownictwo, aby potrenować pamięć.

Materiały do ćwiczenia angielskiej wymowy

Dialog w języku angielskim: Cooler - konwersacje po angielsku
Dialog w języku angielskim: Mężczyzna i kobieta - przyjaciele?

Dialog w języku angielskim: Słowa piosenki High Five For First Kiss
Dialog w języku angielskim: scena z serialu "Two and a Half Men"

Słówka: 35

Dialog w języku angielskim: Życie współlokatorów - kuchnia
Dialog w języku angielskim: Sąsiedzi w apartamencie

Dialog w języku angielskim: ćwiczenie z konwersacji po angielsku
Dialog w języku angielskim: scena z serialu "Two and a Half Men"

Dialogi w języku angielskim

Na naszym portalu znajdziesz dialogi o różnym stopniu złożoności. Możesz powtórzyć materiał do nauki wtedy, kiedy tego potrzeba - jesteśmy "otwarci" 24h na dobę.

Edukacja w takiej formie jest interesująca, zabawna i produktywna, bez względu na wybrany język.


Dialog angielski: Gwiazdy na Facebooku
Dialog angielski: scena z serialu "Two and a Half Men": kawaler

Słówka: 230

Korzystając z self-learningu za pomocą dialogów można wcielić się w rolę różnych bohaterów - członków rodziny, przyjaciół, par, i tak dalej, szkoląc nie tylko swoje umiejętności językowe, ale też intonację. Wiadomo, że w wielu językach obcych, zwłaszcza w języku angielskim, intonacja, prawidłowe przerwy czy mowa ciała są bardzo ważne.

Mobile Analytics