1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 832 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język angielski online

Jeśli masz chęć nauki angielskiego online, ale nie wiesz, od czego zacząć, zapraszamy do Edustation.pl. Przygotowaliśmy najnowocześniejszy system wyposażony w wyselekcjonowane materiały do nauki języków, połączone ze słownikiem języka angielskiego i interaktywnymi narzędziami. Z platformą Edustation proces uczenia się można znacznie przyspieszyć, a korzystanie z niej jest wygodne i optymalne dla każdego tempa nauki.

Lekcje angielskiego online to także możliwość przejścia kursu językowego opartego o mini lekcje. Więcej informacji można znaleźć w odpowiedniej sekcji.

Lekcje angielskiego dla początkujących

Czytaj, słuchaj i ćwicz angielskie słownictwo dzięki tekstom wybranym przez naszych ekspertów. Wszystkie materiały do języka angielskiego są uporządkowane według poziomów trudności (początkujący, średni i zaawansowany) i tematów (np. życie codzienne, jedzenie czy wakacje). Teraz możesz uczyć się języka zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Zobacz przykładowe lekcje angielskiego.

Słówka: 73
Słówka: 59

Zakładając konto w serwisie Edustation.pl otrzymujesz dostęp do dodatkowych opcji, umożliwiających śledzenie postępu nauki angielskiego, dodawanie słówek do powtórki, korzystanie z gier i chatu po angielsku z innymi użytkownikami.

Filmy po angielsku z napisami

Oglądaj filmy, osłuchuj się, czytaj zsynchronizowane napisy, klikaj na słowa i ucz się języka angielskiego! Wszystko to jest połączone z interaktywnym słownikiem, wymową i innymi narzędziami dostępnymi w naszym serwisie do nauki angielskiego online.

Zobacz przykładowe filmy.

Słówka: 66

Dialogi po angielsku

Słówka: 230
Słówka: 35

 

Do nauki angielskiego online na pewno przydadzą się przygotowane przez nas materiały. Sprawdź je niżej:

Angielski od podstaw

Czasy w języku angielskim

Kurs online języka angielskiego

Samouczek angielskiego Edustation

Gramatyka języka angielskiego

Język angielski słówka

Mobile Analytics