1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 60 984 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język angielski podstawy

Strona główna > Język angielski online > Podstawy

Chcesz zacząć uczyć się języka angielskiego, ale nie wiesz jak? Zespół Edustation.pl przygotował dla Ciebie najlepsze rozwiązanie do nauki języka angielskiego od podstaw!

Nasz nowoczesny system do nauki języka pomoże Ci opanować wszystko to, co potrzebne jest do znajomości na poziomie English for Beginners.

Usiądź wygodnie przed komputerem i rozpocznij przygodę. Dzięki nowoczesnej technologii i ciągłym ulepszeniom w Edustation.pl, szybko opanujesz podstawy języka angielskiego, a nauka stanie się prosta i będzie sprawiać przyjemność. Sam dopasujesz tempo nauki, wybierzesz tematykę, która cię interesuje, dzięki czemu wszystko stanie się łatwe. Mamy tysiące materiałów darmowych, ale również specjalnie opracowane mini lekcje ułatwiające naukę języka angielskiego, dostępne za monety, które kupisz już od 1 zł.

Mini lekcje po angielsku

Zacznij naukę z mini lekcjami. To świetny sposób na pierwszy kontakt z językiem. Naucz się powitań i pożegnań, tworzenia liczby mnogiej czy poczytaj proste ciekawostki na temat języków obcych. Wybierz materiał dostępny za monety, który jeszcze bardziej wprowadzi cię w podstawy języka angielskiego. Szybko przekonasz się, że z Edustation.pl można łatwo i przyjemnie opanować nowy język.

Filmy do nauki angielskiego z napisami

Wybierz poziom podstawowy, czyli zaznacz jedną gwiazdkę, wybierz film z tematyki, która Cię interesuje i zacznij oglądać wideo. Oglądanie filmików w Edustation.pl to dobry sposób na darmową naukę języka angielskiego. W każdej chwili możesz sprawdzić słowo, którego nie rozumiesz - po prostu kliknij na nie. Jeśli dany materiał uznasz za interesujący i być może warty podzielenia się z kimś innym - dodaj go do ulubionych, żeby mieć go zawsze pod ręką.

Przykładowe filmy z napisami - język angielski podstawy:

Teksty do nauki angielskiego

Specjalnie dla uczących się angielskiego od podstaw przygotowaliśmy teksty, dzięki którym nauczysz się nowych rzeczy. Czytaj, sprawdzaj słówka, słuchaj, a potem przećwicz czy rozumiesz i potrafisz zapisać. Rejestrując się na Edustation.pl otrzymasz dodatkowe możliwości. Będziesz mógł dodawać słówka do powtórki, korzystać z gier oraz rozmów z innymi użytkownikami, a także śledzić swój postęp.

Słówka: 43
Słówka: 53

Zdjęcia do nauki języka angielskiego

Uczenie się nowych słówek poprzez zdjęcia z opisanymi elementami to świetny sposób na opanowanie materiału z angielskiego na poziomie podstawowym. Zdjęcia ze słówkami sprawiają, że znacznie łatwiej uczymy się i zapamiętujemy nowe słownictwo. Przekonaj się sam, jak szybko można przyswoić nowe słówka z języka angielskiego!

Słownik języka angielskiego

Nasz słownik to wyjątkowa baza słów z języka angielskiego. Wpisz słowo, które szukasz, a znajdziesz jego tłumaczenie, przykładowe zastosowanie słowa w zdaniu oraz odnośnik do tekstów w Edustation z danym słowem.

Mobile Analytics