1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 60 982 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język angielski słówka

Strona główna > Język angielski online > Słówka

Możesz spędzać długie godziny na studiowaniu podręczników, powtarzaniu gramatyki i przerabianiu repetytoriów. Jeśli jednak chcesz przyswoić słówka z języka angielskiego to musisz się tą nauką bawić i mieć możliwość aktywnego używania nowo poznanych słów.

Dlatego ekipa Edustation.pl przygotowała specjalne sposoby oraz materiał, dzięki którym przyswajanie nowych słówek z języka angielskiego stanie się niezwykle łatwe i przyjemne.

Rejestrując się w Edustation.pl otrzymujesz szeroką gamę możliwości nauki angielskich słówek, które sprawią, że Twoje zrozumienie języka i komunikatywność staną na wyższym poziomie. Oto kilka sposobów, które przygotowalismy właśnie dla Ciebie!

Lekcje angielskiego online

Zacznij korzystać z naszych lekcji. Czytaj, słuchaj i zapisuj, a właśnie w ten sposób zgromadzisz bogaty zapas słówek z języka angielskiego. Możesz uczyć się według kategorii tematycznych czy poziomów trudności. Najlepiej wybierz tekst, który Cię interesuje, przeczytaj, a następnie sprawdź się w rozumieniu ze słuchu oraz pisaniu. Dzięki temu nauczysz się zarówno poprawnej wymowy, jak i poprawnego pisania dzięki naszemu systemowi odczytywania słów. Co więcej, jeśli zbliżysz się do poprawnego zapisu słówka, nasz system pomoże Ci i wskaże, która z liter mogła zostać użyta błędnie.

Słówka: 193
Słówka: 169

Mini lekcje do nauki angielskich słówek

Z mini lekcji wybierz temat "słowa", a uzyskasz możliwość nauki angielskich słówek z konkretnych kategorii. W ramach mini lekcji wzbogacasz zasób słówek, masz możliwośc nauki wymowy słuchając lektora, czytasz przykładowe zastosowanie słówek w zdaniu, a na końcu możesz sprawdzić jak poszła nauka, robiąc ćwiczenia "Ukryte słowa", "Słuchaj i zapisuj" lub "Tworzenie zdań".

Filmy po angielsku z napisami

Nauka słówek z języka angielskiego poprzez ogladanie filmów z napisami to świetny sposób nie tylko na "osłuchanie" się z językiem, lecz także na zwiększenie bazy słówek. Oglądaj filmy, słuchaj, czytaj zsynchronizowane napisy, klikaj na słowa i ucz się języka angielskiego! Wszystko to jest połączone z interaktywnym słownikiem, wymową i innymi narzędziami dostępnymi w naszym serwisie do nauki angielskiego online.

Dialogi to ważny aspekt kształtowania naszego zasobu słówek z angielskiego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecamy Dialogi po angielsku.

Językowe gry edukacyjne

Ucz się słówek, powtarzaj i zapamiętuj grając w gry. Nasze językowe gry edukacyjne sprawiają mnóstwo frajdy, a co najważniejsze - przyczynią się do efektywnej nauki słówek i ich utrwalenia. Połącz miłe z pożytecznym!

Rozmawiaj z użytkownikami po angielsku

Nauczone angielskie słówka możesz wykorzystać w rozmowach z użytkownikami Edustation z całego świata. Użyj EDU.TALK i zagadaj do dowolnej osoby właśnie po angielsku. Zacznijcie rozmawiać, sprawdzajcie swoje słownictwo i uczcie się nowych słów!

Sprawdzaj słówka w angielskim słowniku

W Edustation.pl znajdziesz również bazę słówek tematycznych z różnych dziedzin. A jeśli potrzebujesz opanować swój zestaw słówek - po prostu go stwórz. W oparciu o słownik wybieraj słówka i zapisuj w "Moje słówka". Tam też możesz je powtarzać i sprawdzać się, wykonując ćwiczenie "Słuchaj i zapisuj".

 

Jeśli zaczynasz uczyć się języka angielskiego, odwiedź Język angielski od podstaw.

Mobile Analytics