1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 60 987 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język niemiecki podstawy

Nauka języka niemieckiego często przysparza wiele problemów. Nie jest to język prosty, jednak z Edustation.pl opanowanie podstaw może stać się łatwiejsze.

Materiały przygotowane przez naszych redaktorów w różnych kategoriach tematycznych, pozwalają osiągnąć efekty bez wychodzenia z domu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań opanujesz język niemiecki od podstaw, przed własnym komputerem!

Rejestrując się na Edustation.pl otrzymasz dostęp do licznych materiałów, możliwość śledzenia postępów w nauce, prowadzenia rozmów w języku niemieckim z innymi użytkownikami oraz grania w edukacyjne gry. A materiały dostępne za monety jeszcze bardziej pozwolą przyswoić podstawy języka niemieckiego, koncentrując się na najważniejszych elementach.

Mini lekcje po niemiecku

Zacznij naukę od mini lekcji, dzięki którym poznasz podstawy języka. Wybierz interesujący Cię temat i rozpocznij przygodę z Edustation.pl, a język niemiecki okaże się prosty i ciekawy w nauce. Dzięki monetom uzyskasz dostęp do większej ilości mini lekcji, niedostępnych nigdzie indziej, które ułatwią naukę i pozwolą opanować język niemiecki od podstaw.

Filmy do nauki niemieckiego z napisami

Oglądanie niemieckich filmów z napisami to świetny sposób na kontakt z językiem niemieckim i budowanie umiejętności podstawowego rozumienia ze słuchu. Oglądaj materiał na Edustation.pl, sprawdzaj na bieżąca słówka, a wideo, które szczególnie Ci się spodoba, dodaj do ulubionych.

Teksty do nauki niemieckiego

Ucząc się języka niemieckiego od podstaw warto czytać różne teksty. Dzięki naszej platformie będziesz mógł sprawdzić jak Ci idzie rozumienie ze słuchu, czy słówka są dla Ciebie zrozumiałe oraz czy opanowałeś ich pisanie. Dzięki materiałom naszych redaktorów poznasz nowe słownictwo oraz utrwalisz już znane. Możesz szukać też tekstów tematycznie - wybierając to, co Cię naprawdę interesuje!

Słówka: 72
Słówka: 38

Zdjęcia do nauki jezyka niemieckiego

Uczenie się nowych słówek poprzez zdjęcia z opisanymi elementami to świetny sposób na opanowanie materiału. Zdjęcia ze słówkami sprawiają, że znacznie łatwiej uczymy się i zapamiętujemy nowe słownictwo. Przekonaj się sam, jak szybko można przyswoić nowe słówka!

Słownik języka niemieckiego

Nasz słownik to wyjątkowa baza słów z języka niemieckiego. Wpisz słowo, które szukasz, a znajdziesz jego tłumaczenie, przykładowe zastosowanie słowa w zdaniu oraz odnośnik do tekstów w Edustation z danym słowem.

Mobile Analytics