1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 833 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?


>
 • Platforma e-learningowa


  Wprowadzaj materiały, twórz lekcje i kursy tylko dla uczniów szkoły. Połącz tradycyjne spotkania z lektorem oraz naukę online dzięki platformie dedykowanej dla Twojej szkoły.

 • Zarządzanie materiałami


  Twórz grupy, przydzielaj materiał , decyduj co i kiedy ma być dostępne dla poszczególnych uczniów.

 • Raporty i statystyki


  Nadzoruj uczniów, kreuj raporty, śledź statystyki. Analizuj naukę i pomagaj. Sprawdź, co sprawia uczniom najwięcej problemów.

 • Edu Talk


  Spotykaj się online z uczniami szkoły i prowadź konwersacje. Zadbaj o czas lektorów i uczniów - organizuj konsultacje online.

 • Kursy dla firm


  Uatrakcyjnij kursy dla firm! Rozproszone struktury personalne, ograniczenia logistyczne i czasowe przestają być barierą. Organizuj szkolenia online w ramach swojej szkoły.

 • Działaj na zmysły


  Przekazuj wiedzę w postaci tekstu, dźwięku, grafiki i obrazów. Dzięki połączeniu wielu zmysłów nauka języka staje się bardziej efektywna. Nowo poznane treści są łatwiej przyswajalne i na dłużej pozostają w pamięci.

Plany i ceny

Wybierz opcję

Testuj przez 30 dni bez zobowiązań.

Ceny netto. Do podanych cen należy doliczyć VAT 23%.

Edu One

do 10 uczniów
+5 zł każdy następny

1000 elementów lekcji
+0,05 zł każdy następny

Indywidualne statystyki uczniów

Pakiet gotowych kursów + mini lekcji

Edu Talk
one-to-one

Support online

Edu Basic

do 50 uczniów
+5 zł każdy następny

2000 elementów lekcji
+0,05 zł za każdy następny

Statystyki
indywidualne + grupowe

Pakiet gotowych kursów +
mini lekcji

Edu Talk
one-to-one

Support online

Edu Pro

do 200 uczniów
+5 zł każdy następny

5000 elementów lekcji
+0,05 zł za każdy następny

Statystyki
indywidualne + grupowe

Pakiet gotowych kursów +
mini lekcji

Edu Talk
one-to-one + grupowy

Support online + telefoniczny

Partnerzy

Mobile Analytics