1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 832 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Nauka języków online z Edustation.pl

Witaj,

Dmitrij - założyciel Edustation

Jestem Dmitrij, założyciel portalu Edustation.pl, w którym możesz uczyć się, rozmawiać i bawić nauką języków obcych.

Dotychczas sam miałem okazję nauczyć się 6 różnych języków. Wiem, jakie trzeba pokonać bariery, zanim zaczniemy swobodnie komunikować się w języku obcym - nawet na podstawowym poziomie. Dlatego dzisiaj chcę przedstawić Ci nasz portal.

Po co uczymy się języków obcych?

Nauka języków obcych ma na celu nabycie umiejętności komunikowania się - najpierw w najbardziej naturalny sposób, czyli ustnie, a następnie pisemnie.

Jeśli:

 • odczuwasz potrzebę poprawienia praktycznej znajomości języka obcego
 • chcesz ograniczyć swoje wydatki na korepetycje
 • cenisz swój wolny czas

to portal do nauki języków Edustation i ponad 40 tysięcy jego użytkowników pomoże nauczyć się języka od podstaw wygodnie, w domu czy w podróży, wydając przy tym naprawdę niewiele.

Poznaj teraz Edustation.pl - ucz się, rozmawiaj i baw!

Portal do nauki języków obcych powstał w 2011 roku, jako pomysł dwóch przedsiębiorców - idea stworzenia otwartego i przyjaznego miejsca do nauki. Wtedy powiedzieliśmy sobie, że umożliwimy poznanie języka za darmo, dzięki dostępnej dla wszystkich bazie materiałów tekstowych, zdjęć, wideo czy słownika. I tak też się stało.

Poznając coraz lepiej potrzeby naszych użytkowników, szczególnie w zakresie usług profesjonalnych, takich jak kurs językowy czy rozmowy z profesjonalnymi native speakerami, podążyliśmy w kierunku edukacji cyfrowej i specjalnego oprogramowania do nauki języków.

W 2013 roku wprowadzamy razem z naszymi partnerami merytorycznymi płatne Kursy Premium i Mini Lekcje, które umożliwią naukę języka obcego od podstaw - w interaktywny i ciekawy sposób.

Dotrzymując obietnicy chcemy, aby portal Edustation pozostał bez reklam, a otwarte treści udostępnione dotychczas zawsze były za darmo.

A teraz poznaj nowe Edustation!

Nowy portal do nauki języków Edustation.pl

Sprawdź przygotowane dla Ciebie sekcje: LEARN, TALK, ENJOY i nasz BLOG - z nimi nauka i przygotowania do egzaminów będą przyjemne i skuteczne.

LEARN

W sekcji LEARN znajdziesz wiele darmowych materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych dla bardziej efektywnej i ciekawszej nauki języka obcego. W Edustation dostępnych jest kilka tysięcy artykułów i filmików do nauki języków obcych, a każdy z nich jest w formie interaktywnej – klikamy na słówko i błyskawicznie otrzymujemy jego tłumaczenie.
Każdy tekst ma ścieżkę dźwiękową, co szczególnie przydaje się przy językach takich jak francuski czy angielski. Filmy do nauki języków natomiast mają zsynchronizowane napisy, by łatwiej można było je zrozumieć i lepiej przyswoić słówka. Warto podkreślić, że ogromna większość tekstów pochodzi z oryginalnych, obcojęzycznych źródeł, mamy więc pewność, że użyte w nich zwroty są w 100% naturalne dla użytkowników danego języka obcego. Nowo poznane słówka możemy przenieść w jedno miejsce, tak by zawsze móc do nich wrócić.

Lekcja angielskiego online - Zawody

Mamy również materiały typu PREMIUM dostępne już od 1 zł za sztukę. Są to Mini Lekcje, przedstawiające starannie dobrane zagadnienia gramatyczne lub językowe. Wszystko to połączone z zestawem narzędzi ułatwiających rozumienie języka mówionego i pisanego.

TALK

Rozmowa w języku obcym jest najważniejsza. Dlatego stworzyliśmy sekcję TALK -  możesz tutaj znaleźć partnera do rozmowy na czacie w języku obcym i śledzić wszystkie komunikaty, które otrzymujesz od innych użytkowników portalu językowego Edustation z całego świata. Działa to na zasadzie podobnej do serwisów społecznościowych - poznajesz, rozmawiasz i uczysz się przy tym języka!

ENJOY

W tej sekcji znajdziesz ćwiczenia językowe i gry, które łączą naukę, rozrywkę i komunikację z innymi użytkownikami. Stworzyliśmy możliwość samodzielnej gry oraz rozgrywkę jeden na jednego online. Ucz się języka przez zabawę!

Baw się w sekcji gier na Edustation.pl

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu do nauki języków online, odwiedź Edustation i kliknij w przycisk .

Jeżeli masz jakieś pytania, po prostu napisz do nas tutaj.

Dziękuję,
Dmitrij Żatuchin
Założyciel portalu do nauki języków Edustation.pl | angielski online, niemiecki online, hiszpański online, francuski online, polski dla obcokrajowców

Mobile Analytics