1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 833 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Współpraca ze szkołami językowymi

Strona główna > Współpraca ze szkołami językowymi

Współpraca z Edustation to możliwość sprzedaży usług szkoły językowej klientom Edustation. W ramach współpracy nawiązujemy partnerstwa ze szkołami językowymi, które chcą zwiększyć swój zysk rozszerzając obszar swoich działań.

Płaszczyzny współpracy

W ramach współpracy możliwe jest działanie na dwóch obszar - kursy online dla firm i korporacji (B2B) oraz kursy online sprzedawane na rynku konsumenckim po własną marką szkoły językowej (B2C).

B2B

1. Wyszukanie firmy + analiza

Poszukiwanie zainteresowanej firmy/korporacji leży po stronie Edustation. Analizę potrzeb przeprowadza również Edustation - badanie i analiza języka stosowanego w firmie, oczekiwania firmy/korporacji.

2. Digitalizacja

Po sprecyzowaniu oczekiwań firmy, partnerskie szkoły językowe otrzymują zapytanie w sprawie możliwości przygotowaniu contentu. Wprowadzenie posiadanych materiałów przez szkołę językową odbywa się przy pomocy Edytora Modułów Językowych Edustation. Prawa autorskie do kursu zachowuje szkoła językowa.

3. Niższe koszty

Szkoła językowa wytwarza tylko treść/kurs i digitalizuje za pomocą Edytora Modułów Językowych Edustation. W ten sposób uzyskiwany jest zysk z opracowanego contentu, bez dodatkowych kosztów. Raz wytworzony content szkoła językowa może wykorzystać ponownie w przypadku kursu dla innej firmy.

4. Rozliczenie

Szkoła językowa otrzymuje wynagrodzenie za wytworzony content per każdy pracownik uczący się w miesiącu.

5. Gwarancja przychodu

Edustation zwraca się do sieci partnerów z zapytaniem o przygotowanie contentu tylko w przypadku znalezienia klienta. Umowy z firmą/korporacją zawierane są na 6 lub 12 miesięcy.

B2C

1. Materiały językowe/kursy

Szkoła językowa może wykorzystać posiadane materiały/kursy lub stworzyć dodatkowe materiały do sprzedaży kursów online pod własną marką.

2. Digitalizacja

Szkoła językowa wykorzystując technologię Edustation wprowadza posiadane materiały/kursy na platformę przy pomocy Edytora Modułów Językowych.

3. Dostęp do kursu

O cenie oraz okresie dostępu do kursu decyduje tylko i wyłącznie szkoła językowa. Dostęp do kursu online jako elementu uatrakcyjniającego naukę w szkole językowej mogą otrzymać również jej uczniowie.

4. Dodatkowy kanał dystrybucji

Kurs językowy szkoły znajduje się wraz z innymi kursami szkół oraz twórców treści na platformie Edustation (Marketplace). Umieszczenie kursu w Edustation umożliwia oferowanie sprzedaży kursu online szkoły językowej pod własną marką dla 40 tys. użytkowników. Publikowanie kursu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Między szkołą językową a Edustation następuje jedynie podział zysku ze sprzedaży kursu.

5. Panel managera

Dostęp do ilości sprzedanych kursów online oraz osiągniętych przychodów. Wystawianie rachunków oraz zleceń wypłaty środków.

Chcesz tworzyć kursy online szkoły językowej? Napisz do nas!

Jak szkoła językowa tworzy kurs?

Do tworzenia kursów online służy Edytor Modułów Językowych Edustation. Edytor umożliwia tworzenie treści interaktywnych do nauki online według własnego scenariusza szkoły językowej. Co ważne, kurs online oferowany jest pod własną marką szkoły językowej, która pozostaje właścicielem praw autorskich.

Liczy się marka szkoły językowej!

Kurs językowy oferowany jest pod własną marką szkoły językowej. Co to oznacza? Kurs szkoły językowej oferowany w Edustation w modelu B2C jest rozpoznawalny. Przy kursie widnieje nazwa szkoły językowej. Sprzedając swój kurs w Edustation szkoła językowa nie przekazuje swoich praw autorskich. Kurs w dalszym ciągu należy do twórcy!

 

Chcesz zapytać o szczegóły? Dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!

Mobile Analytics