1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 832 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

FAQ

Jak się zarejestrować

1) Kliknij na duży pomarańczowy przycisk "Zarejestruj się". Możliwe jest także połączenie konto z serwisem Facebook.

2) Pojawi się okienko, w którym należy wpisać adresem e-mail, hasło, powtórzyć hasło oraz podać kod, zabezpieczający nas przez niepożądanymi rejestracjami robotów i spamerów. Jeżeli posiadasz specjalny ważny Kod Promocyjny, to po rejestracji Twoje konto zostanie uzupełnione odpowiednim bonusem (Monetami).

3) Po uzupełnieniu formularza, należy kliknąć przycisk "Zarejestruj się".

3) Link potwierdzający założenie konta zostanie wysłany na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Problem z rejestracją

W razie problemów z rejestracją prosimy sprawdzić poprawność adresu e-mail lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Problem z logowaniem

Logowanie nie jest możliwe prawdopodobnie dlatego, że konto nie zostało aktywowane za pomocą linka wysłanego na podany podczas rejestracji adres e-mail. Uwaga! Wiadomość może znajdować się w folderze ze spamem, prosimy o jego sprawdzenie.

Jeżeli nadal wystąpią problemy - proszę skorzystać z formularza kontaktowego i napisać do nas - pomożemy :)

Zmiana danych

Dane można uzupełnić/zmienić wchodząc swój awatar w prawym górnym rogu, następnie „Profil” >> „Ustawienia”.

Jak sprawdzić znaczenie słowa w tekście

Należy kliknąć kursorem wybrane słowo – pojawi się ramka z tłumaczeniem. Ikonka plusu dodaje słowo do sekcji „Moje Słowa” i umożliwia ich powtórkę poprzez wykonywanie ćwiczeń.

Czym są monety?

Monety w Edustation służą do odblokowywania specjalnych materiałów (Mini Lekcje, Kursy abonamentowe itp.) oznaczonych ikonką moment wraz z liczbą potrzebnych monet. Monety można bezpiecznie zakupić korzystając z przycisku "Kup więcej monet" w zakładce Monety.

Na dzień 13.06.2013 zastosowanie ma poniższy cennik:

 • 10 monet = 1 zł brutto
 • Za każde jednorazowo zakupione 100 monet Użytkownik otrzymuje 5 monet dodatkowych.
 • Za każde jednorazowo zakupione 1000 monet Użytkownik otrzymuje 100 monet dodatkowych.

Przykład 1: kupując 560 monet Użytkownik otrzyma 560 + 5*5 (za zakup 500 monet)  = 585 monet na swoje konto. 
Przykład 2: kupując 2110 monet Użytkownik otrzyma  2110 + 100*2 (za zakup 2000 monet) +5*1 (za zakup kolejnych 100 monet) = 2315 monet na swoje konto.

Użytkownicy Edustation, którzy na dzień 13.06.2013 mieli uzbierane punkty za korzystanie z portalu Edustation posiadają na swoim koncie monety obliczone zgodnie z wzorem: MONETY = LICZBA PUNKTÓW / 10.

Jakie przeglądarki obsługujemy

Najbardziej zalecanymi przeglądarkami dla portalu Edustation są najnowsze wersje Mozilla Firefox oraz Google Chrome.

Mobile Analytics