1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 60 988 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Samouczek angielskiego

Strona główna > Język angielski online > Samouczek

Online samouczek języka angielskiego Edustation.pl oferuje wartościowe mini lekcje.
Mini lekcje to krótkie, interaktywne kursy do nauki gramatyki i słownictwa tematycznego (związanego np. z turystyką, życiem codziennym czy zawodami).
Oferowane dla początkujących materiały i ćwiczenia są połączone ze słownikiem z wymową, zdjęciami, przykładami z tłumaczeniem oraz zadaniami w formie gier.

Po przejściu mini lekcji proponujemy także utrwalić materiał poprzez odsłuchanie i przeczytanie darmowej lekcji czy filmu z napisami.

Lekcje angielskiego dla początkujących

Na poniższym przykładowym zestawie lekcji do nauki angielskiego pokażemy, jak można uczyć się samodzielnie języka. Zacznijmy od mini lekcji o jedzeniu.

Tu dowiesz się jak prawidłowo wymawiać  i akcentować słowa i zdania oraz poznasz nowe słownictwo związane z jedzeniem (produkty, napoje). Dla ułatwienia i wygody proponujemy korzystać ze ścieżki dźwiękowej i obrazków.

Lekcje angielskiego w formie tekstów są nie tylko korzystne dla praktykowania języka, lecz również ciekawe. O to dba wyspecjalizowany zespół specjalistów językówych Edustation.

Słówka: 41

Przedstawiamy przykładowy tekst z wymową o mojito - wyjątkowo orzeźwiającym i smacznym drinku.

Dzięki ciekawym lekcjom, tak jak ta powyżej, można się osłuchać z językiem. Jeśli nie znasz jakiegoś słowa, zawsze możesz na nie kliknąć - wtedy uruchomi się interaktywny słownik z wymową.

A na powyższym wideo można się rozluźnić i posłuchać wykonania piosenki «Party in the USA». Obok wideo jest tekst tego hitu, który jest zsynchronizowany z obrazek i dźwiękiem. Taki sposób zapamiętywania leksyki jest wyjątkowo efektywny.

Wybierz dla siebie ciekawą lekcję na wybrany temat już dziś i naucz się angielskiego online!

Mobile Analytics