1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 60 983 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Kursy języka angielskiego online

Strona główna > Język angielski online > Kursy języka angielskiego online

Jeśli chcesz określić, w jakim stopniu znasz język angielski lub poprawić znajomość języka, nasz portal językowy Edustation.pl służy pomocą.

Przejdź kursy online korzystając z doskonałej bazy zasobów, dopasowując stopień trudności do szybkości uczenia się. Kontroluj swoją wiedzę wykonując ciekawe zadania językowe. Określ optymalny harmonogram zajęć, poznaj strukturę witryny dzięki dostępnej pomocy i zacznij przyswajać nowy język!

Możliwość interakcji z portalem kilkukrotnie zwiększa Twoje szanse na udaną naukę.

Bezpłatne lekcje angielskiego na Edustation.pl to obszerna baza treści językowych, sklasyfikowanych według tematu, typu (artykuły, wideo) oraz poziomu wiedzy. Korzystaj z materiałów wyróżnionych przez redakcję, filtruj według stopnia znajomości języka, a w razie potrzeby korzystaj ze słownika z opcją odtworzenia wymowy i powtórki słówek.

Po szybkiej rejestracji w portalu można zaczać słuchanie i zapamiętywanie dialogów, oglądanie filmów edukacyjnych, czytanie ciekawych informacji - mamy materiały o różnej tematyce, np. o sztuce, polityce, podróżach, jedzeniu czy życiu codziennym. Dzięki Edustation możesz też opanować sporą liczbę nowych słówek. Więcej dowiesz się na Język angielski słówka.

Bezpłatne lekcje angielskiego - EDU.Learn

Komunikuj się z innymi użytkownikami wtedy, kiedy Ci to odpowiada. Użytkownikom portalu Edustation.pl dajemy możliwość nauki się nie tylko angielskiego, ale również hiszpańskiego, niemieckiego czy francuskiego.

Bezpłatny całodobowy dostęp do strony internetowej i biblioteki materiałów darmowych umożliwia naukę w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiada. Jeśli chcesz ćwiczyć język angielski, nie ma nic prostszego - odwiedź sekcję Edu.TALK i rozmawiaj na czacie z innymi, odkrywając wygodę osobistej korespondencji z takimi jak Ty - głodnymi wiedzy językowej.

Istnieje również sekcja materiałów Premium - Mini Lekcje czy Kursy językowe. Jest to ciekawa forma nauki i rozrywki dostępna już od 1 zł - dzięki niej kursy angielskiego online są jeszcze ciekawsze i bardziej żywe - zawierają zdjęcia, nagrania, przykłady zdań, tłumaczenia, wyjaśnienia gramatyki oraz ćwiczenia takie jak krzyżówki, słuchanie i pisanie czy tworzenie zdań.

Ciekawostki o języku angielskim - Mini Lekcje

Mobile Analytics